Архів блогу

неділя, 27 червня 2021 р.

Слово вдячного глядача про театр і його керівника

Антон Лисенко разом із дружиною

#ofest Слово вдячного глядача про театр і його керівника

О-Fest Міжнародний музичний фестиваль розпочав свою роботу в мальовничому парку міста Бучі, що на Київщині, вчора, 26.06.2021 р.Б., - повідомляє духовно-просвітницька платформа Захист християнських цінностей - основи життя та сім'ї в Україні

Подію ініціював Київський національний академічний театр оперети, генеральним деректором-художнім керівником якого є Богдан Струтинський.

Її співорганізатором виступила Бучанська міська рада, на чолі якої - Анатолій Федорук.

Фестиваль відвідали чимало українських і зарубіжних гостей, серед яких і батько 3-х доньок і сина, ландшафтний дизайнер, флорист, киянин Антон Лисенко, .

Ми зустрілися біля локації крамнички "Моцарт", де Антон придбав каталог, виданий до 85-річчя Київського національного академічного театру оперети.

У експрес-інтерв'ю він поділився зі мною своїми думками.

- Я люблю театральне мистецтво, відвідую різноманітні спектаклі. Хочу сказати, що не зустрічав я жодного директора, художнього керівника, який так багато зробив би для розвитку свого театру, як Богдан Струтинський. Це справжній подвиг, який заслуговує на дуже велику пошану. 

Богдан Струтинський
- Яка роль Київського національного академічного театру оперети у духовно-моральному розвитку українців?

- Останніми роками дуже цікавий репертуар пропонує цей театр. Причому особливо вражає, що в ньому є не лише розважальні роботи, але й драматичні постановки. Запам’ятався один із нових спектаклів, у основу якого покладено поетичний твір. Як батько я хочу сказати, що на відміну від багатьох інших театрів, куди з дітьми на спектакль не пускають, у Національній опереті немає таких проблем. Звісно, на нещодавню поем'єру Доріан Грей, я дітей не бравв, але на всі решту ми ходимо разом. Всі постановки дуже цікаві, бо вони не лише розважають. Це по-справжньому духовне мистецтво, що вчить добру.

Довідково: О-Фест був започатковано за ініціативою народного артиста України Богдана Струтинського у 2013 році. Вокалісти із 11 країн світу, котрі беруть участь у цьогорічному фестивалі, демонструють своє бачення популярних музичних творів. У їхньому репертуарі арії з оперет Кальмана, Штрауса, Легара, фрагменти опер Моцарта і Россіні, пісні з мюзиклів Кандера, Качанте, Пресгурвіка, Гуно, ін, а також колоритні національні пісні. 

Олександр Кривенко
Автор тексту - Олександр Кривенко
засновник і координатор духовно-просвітницької платформи Захист християнських цінностей - основи життя та сім'ї в Україні, журналіст, магістр права.
+380632413681
krivenkokorr@ukr.net
Kryvenko Oleksa Oleksandr Kryvenko, Kryvenko Oleksa, Oleksa Kryvenko

Автори світлин - Антон Лисенко, О-Fest Міжнародний музичний фестиваль


Олександр Кривенко. Слово вдячного глядача про театр і його керівника 20:55 27.06.2021 р.Б. https://cutt.ly/omtPv2W (https://protectingchristianvalues.blogspot.com/2021/06/27-svg.html)
Джерело: Олександр Кривенко. Слово вдячного глядача про театр і його керівника. Захист християнських цінностей - основи життя та сім'ї в Україні 14:00 27.06.2021  р.Б. https://cutt.ly/Imr513Q (https://www.facebook.com/groups/ProtectingChristianValues/permalink/767997607226522)

Позначки:
О-Fest Міжнародний музичний фестиваль
O-Fest 2021
Київський театр оперети1
Струтинський Богдан
Богдан Струтинський
Anatolii Fedoruk
Бучанська об'єднана громада
Бучанська міська рада. Офіційна сторінка
Бучанська міська територіальна громада
Бучанський міський парк


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 







На захисті жіноцтва, дитинства та моралі від пропаганди фемінізму: попри перешкоди у Києві відбувся християнський захід

Духовність і мораль – стрижень освіти у школах: відбувся онлайн-семінар

Уроки, виклики та завдання для християн: відбулася онлайн-конференція

«Гендер» є ідеологемою підступного наступу на сімейні цінності

Перекладати Біблію ромськими мовами – особливе доручення Ісуса Христа, – Анатолій Шкарін
«Тільки з Богом і за Його словом можна збудувати чудову країну», – Паночко про місцеві вибори 2020

«Між кесарем і Богом»: круглий стіл пройшов у Ірпені напередодні виборів

Ми всі покликані до свободи й очищення від гріхів, - Наталія Шульженко

Слово Боже мовою серця: в Одесі представили Євангеліє від Луки в кримсько-ромському перекладі

Благовісникам Божої любові карантин – не перешкода: завершився сезон вуличного благовістя

Попри нехтування Конституцією України з боку влади міста у Запоріжжі відбулася Молитовна хода

Сімейним цінностям – так, гендерній ідеології – ні: депутати Волині виступили за розвиток інституту сім’ї

Відновимо рай у своїй душі – збережемо довкілля

Слово на захист пастора та вихователя сиріт від свавілля держави

середа, 23 червня 2021 р.

Ні – Законопроєкту №5488! Так – свободі слова, совісті та віросповідання!

Ні  Законопроєкту №5488! Так – свободі слова, совісті та віросповідання!

Олександр Кривенко

22 червня 2021 року Божого у Києві пройшло мирне зібрання християн, у ході якого виступив керівник інформаційного департаменту правління громадської організації «Рух за Життя та Гідність Людини» Олександр Кривенко, - повідомляється на офіційній сторінці Руху ЗЖГЛ.
Він нагадав, що 1-ша попереджувальна акція відбулась під стінами будівлі Офісу Президента України 5 червня 2021 р.Б.
«Цього разу ми, представники різних християнських конфесій, зібралися поруч із будинком, у якому розміщені Комітети Верховної Ради України, від роботи яких залежить подальший рух Проєкту Закону №5488. Ми вдруге заявляємо свій публічний протест проти внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, якими під виглядом боротьби з проявами дискримінації просуваються наміри обмежити свободу слова, совісті та віросповідання українців».
Учасники акції висловили свою незгоду із законотворчою ініціативою Уряду, яку підготував Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, подав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Варто нагадати, що положеннями Законопроєкту №5488 передбачається:
  • визнати «нетерпимість» обставиною, що обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення, вчинене військовослужбовцем і будь-ким іншим, на кого поширюється дія дисциплінарних статутів;
  • розуміти під нетерпимістю відкрите, упереджене, негативне ставлення стосовно категорії осіб, відмінних за такими ознаками, як раса, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, статева приналежність, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний і майновий стан, сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, місце проживання, мова, або іншими ознаками;
  • віднести до числа адміністративних порушення законодавства із запобігання та протидії дискримінації;
  • вважати злочинами правопорушення, скоєні з мотивів нетерпимості, в тому числі за ознаками сексуальної орієнтації, транссексуальності;
  • встановити за такі злочини відповідальність у вигляді великих штрафів, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, обмеження та позбавлення волі на строк від двох до восьми років.
«Фактично проєкт №5488 є вже не першою спробою ввести на рівні законодавчого акту так звані гендерну ідентичність і сексуальну дискримінацію до ознак адміністративних і кримінальних порушень вчинялись і раніше», – зауважив Олександр Кривенко.
Він нагадав, що криміналізації критики ЛГБТ домагалась і автор Проєкту Закону №3316 Народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк.
Її ініціатива була сприйнята небайдужими християнами як намір звузити свободу слова, совісті та віросповідання в Україні та викликала хвилю протестів.
Незгоду висловили органи місцевого самоврядування, зокрема, Волинська обласна рада, а так само Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, інші неурядові структури та чимало небайдужих українців.
Урешті-решт профільний парламентський комітет прийняв рішення не рекомендувати розгляд згаданої законотворчої ініціативи в сесійній залі.
Новий, тепер уже поданий Д.Шмигалем Проєкт Закону №5488 спрямований на те, щоби встановити кримінальну відповідальність для будь-кого, хто висловлюватиме свою точку зору із суспільних, соціальних і морально-етичних питань. Про серйозність втілення цих намірів у життя вказує той факт, що документ розробили урядовці, а саме: Міністерство внутрішніх справ.
За своїм характером Проєкт №5488 є вкрай авторитарним, тоталітарним і диктаторським. Його норми – юридична зброя, інструмент впливу на консервативні сили в Україні, які намагаються боротися за чистоту вітчизняної освіти, публічного простору від пропаганди гендерної ідеології. Це репресивний механізм проти тих, хто виступає за свободу слова та відверто говорить про світ, який нас оточує, називаючи чорне чорним, а біле – білим.
Сьогодні будь-який християнин (священник або мирянин) може критикувати нав’язування ЛГБТ-способу життя дітям і говорити, що гомосексуалізм – це гріх, оскільки так написано у Біблії. В разі ж прийняття Законопроєкту №5488 такий критик щонайменше буде оштрафований за це. Кожен, хто публічно висловлюватиметься відкрито, упереджено, негативно щодо популяризації педерастії й інших сексуальних девіацій, може отримати від 5 до 8 років ув’язнення.
По суті, ті, хто виступає за прийняття Проєкту Закону №5488, надають перевагу окремим сегментам суспільства, порушуючи принцип рівності до, наприклад, військових, пенсіонерів або вагітних жінок. За логікою лобістів згаданого законопроєкту, той, хто висловлюватиметься негативно стосовно цих людей, не притягатиметься до такої ж самої відповідальності, як той, хто критикуватиме пропаганду гомосексуалізму в середовищі дітей.
Отже, розробники Проєкту Закону №5488 маніпулюють, використовуючи тезу про недискримінацію і рівність прав як ширму у просуванні небезпечної для суспільства гендерної ідеології.
«Ми, християни, маємо молитися, просвіщати співвітчизників і чинити рішучий опір ініціативам, які загрожують свободі слова, совісті та віросповідання», – зазначив Олександр Кривенко.
Він розповів, що згідно з пояснювальною запискою до Законопроєкту №5488 його розроблено на виконання Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, але ж – увага! – цей період уже минув.
«Невиконання досі деструктивних пунктів згаданого Плану є результатом об’єктивного супротиву з боку громадськості, передусім християнської, та близько сотні органів місцевого самоврядування різних рівнів, які прийняли відповідні рішення, слідуючи настановам Божим: «Досліджуйте те, що до вподоби Богові, і не ставайте спільниками в неплідних ділах темряви, а краще їх викривайте» (Еф. 5:10-11)», – сказав Олександр Кривенко.


Він зазначив, що суспільству нав’язується думка про зв'язок Законопроєкту №5488 з необхідністю виконання 
Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Водночас замовчується той факт, що Польща та низка інших країн Європи не підтримують гендерну ідеологію, перебуваючи при цьому у складі Європейського Союзу.
Згідно з висновками громадської організації «Рух за Життя та Гідність Людини» базові міжнародні договори з прав людини, стороною яких є наша держава, передусім Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод, не зазначають «сексуальну орієнтацію» та «гендерну ідентичність» серед підстав заборони дискримінації.
Крім того, профільний Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» так само не містить вказаних ознак.
Відповідно до Конституції України, «не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками».

Розширення переліку ознак для заборони дискримінації в обхід Основного Закону, вочевидь, є неприпустимим.

Згідно із позицією Конституційного Суду Українипринцип правової визначеності вимагає чіткості, зрозумілості й однозначності правових норм, зокрема їх передбачуваності (прогнозованості) та стабільності. Цьому принципу відповідають і термін «стать», і правові норми, які його містять, але не відповідає слово «гендер», і останнє, очевидно, не має використовуватися у нормотворчій практиці.

«Ми вийшли сьогодні на мирне зібрання в Києві біля будівлі Верховної Ради України, щоби, скориставшись наданими нам Конституцією України можливостями, захистити свої права і свободи від порушень і протиправних посягань. Ми зібрались і для того, щоби засвідчити відданість Божій істині: «Благословенням чесних підноситься місто, а устами безбожних руйнується» (Приповісті 11:11)», – сказав Олександр Кривенко.

Науково доведено, що спосіб життя ЛГБТ більшою мірою зумовлений не біологічними, а соціальними чинниками. Індоктринація ж українського законодавства словосполученням «гендерна ідентичність» є прихованим способом легалізувати нібито нормальні сексуальні й інші девіації у поведінці людини.

Вона спрямована на те, щоби необґрунтовано обмежити права та свободи інших людей, передусім право батьків виховувати своїх дітей на основі власних світоглядних переконань згідно з українськими традиціями, а також доведеними науковими істинами.
«За нашими оцінками, Проєкт Закону №5488 суперечить основоположним правам і свободам людини, створює загрозу існуванню та здоровому розвитку українського суспільства.
Законотворча ініціатива Уряду під номером 5488 небезпечна тим, що в разі її реалізації українці, передусім батьки, матері, вчителі, лікарі, вихователі, представники духовенства, а так само журналісти і політики, втратять можливості відстоювати сімейні, духовно-моральні та релігійні цінності, які є основою добробуту українського народу. Спроби встановлення таких підстав заборони дискримінації, як «сексуальна орієнтація», «гендерна ідентичність» і покарання за «нетерпимість» за цими ознаками, носять виражено ідеологічний характер, не обґрунтований жодною юридичною необхідністю, що загрожує свободі слова, совісті та віросповідання», – підкреслив представник громадської організації «Рух за Життя та Гідність Людини».
Завершуючи свій виступ, Олександр Кривенко сказав:
«Протидіяти намаганням ввести ідеологічну цензуру на теренах нашої країни, протистояти спробам розчистити шлях для популяризації ЛГБТ-способу життя є безпосереднім обов’язком Церкви, а відповідно, і нас, усіх християн. Нехай надихає нас у цій боротьбі Слово Боже: «Ви – світло світу. Не можна сховати місто, що стоїть на горі. Тож нехай сяє ваше світло перед людьми, щоби вони побачили ваші добрі діла та прославили Отця вашого, Який на небесах! (Мт 5: 13-16
Керівник інформаційного департаменту правління громадської організації «Рух за Життя та Гідність Людини», координатор духовно-просвітницької платформи «Захист християнських цінностей - основи життя та сім'ї в Україні», журналіст, магістр права.
+380632413681
krivenkokorr@ukr.net
Київ
22.06.2021 р.Б. 


середа, 9 червня 2021 р.

На захисті свободи слова, совісті та віросповідання – у Києві відбулося мирне зібрання християн

На захисті свободи слова, совісті та віросповідання – у Києві відбулося мирне зібрання християн

© Олександр Кривенко

Перший публічний протест проти Проєкту Закону №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації», зареєстрованого нещодавно у Верховній Раді України, провели мешканці та гості столиці 4 червня, – розповідає Світогляд, – повідомляє Захист християнських цінностей – основи життя та сім’ї в Україні

Автор – Олександр Кривенко
krivenkokorr@ukr.net

Представники різних конфесій зібралися біля Офісу Президента України, щоби висловити свою незгоду із законотворчою ініціативою Уряду, яку подав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Учасники заходу тримали плакати «Ні узаконенню гендерної диктатури», «Термін за незручну правду – майбутнє України?» та закликали відхилити Законопроєкт №5488.

У виступах промовців лунала критика стосовно цього документа, яким, зокрема, передбачається:

визнати «нетерпимість» обставиною, що обтяжує відповідальність за адміністративне правопорушення, вчинене військовослужбовцем і будь-ким іншим, на кого поширюється дія дисциплінарних статутів;

розуміти під нетерпимістю «відкрите, упереджене, негативне ставлення стосовно категорії осіб, відмінних за такими ознаками, як раса, колір шкіри, політичні, релігійні та інші переконання, статева приналежність, вік, інвалідність, етнічне та соціальне походження, громадянство, сімейний і майновий стан, сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність, місце проживання, мова, або іншими ознаками»;

віднести до числа адміністративних порушення законодавства із запобігання та протидії дискримінації;

вважати злочинами правопорушення, скоєні з мотивів нетерпимості, в тому числі за ознаками сексуальної орієнтації, транссексуальності;

встановити за такі злочини відповідальність у вигляді великих штрафів, позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, обмеження та позбавлення волі на строк від двох до восьми років.

© Олександр Кривенко

На мітингу християн ішлося про те, що спроби ввести на рівні законодавчого акту так звані гендерну ідентичність і сексуальну дискримінацію до ознак адміністративних і кримінальних порушень вчинялись і раніше. Зокрема, торік цього домагалась автор Проєкту Закону №3316 Народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк. Її ініціатива була сприйнята небайдужими християнами як намір звузити свободу слова, совісті та віросповідання в Україні та викликала хвилю протестів. Незгоду висловили органи місцевого самоврядування, зокрема, Волинська обласна рада, а так само Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, інші неурядові структури та чимало небайдужих українців. Урешті-решт профільний парламентський комітет прийняв рішення не рекомендувати розгляд згаданої законотворчої ініціативи в сесійній залі.

Новостворений Проєкт Закону №5488 є черговою спробою встановити кримінальну відповідальність для будь-кого, хто висловлюватиме свою точку зору із суспільних, соціальних і морально-етичних питань. Про серйозність втілення цих намірів у життя вказує той факт, що документ розробили урядовці, а саме: Міністерство внутрішніх справ, і підписав його очільник МВС Арсеній Аваков.

«Законопроєкт №5488 надзвичайно авторитарний, тоталітарний і диктаторський. Ми вважаємо, що його подання є великою помилкою з боку Уряду, Президента, Верховної Ради України. Справжньою метою цього документа є криміналізація критики ЛГБТ. У ньому йдеться і про політичну нетерпимість, і важко уявити, за яких умов її може не бути, хіба що в разі відсутності політики», – зауважив очільник громадської організації «Традиція і порядок» Богдан Ходаковський.

Богдан Ходаковський (© Олександр Кривенко)

За його словами, норми Законопроєкту №5488 – юридична зброя, інструмент впливу на консервативні сили в Україні, які намагаються боротися за чистоту вітчизняної освіти, публічного простору від пропаганди гендерної ідеології. Це репресивний механізм проти тих, хто виступає за свободу слова та відверто говорить про світ, який нас оточує, називаючи чорне чорним, а біле – білим.

«Сьогодні я як християнин або священник можу критикувати нав’язування ЛГБТ-способу життя дітям і говорити, що гомосексуалізм – це гріх, оскільки так написано у Біблії. В разі ж прийняття Законопроєкту №5488 я щонайменше буду оштрафований за це. Якщо ж я публічно висловлюватимусь на такі теми на мирному зібранні, наприклад, як-от зараз, або з церковної кафедри на богослужінні, то можу отримати від 5 до 8 років ув’язнення», – заявив у своєму виступі голова громадської організації «Християнський фронт», член Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України Ігор Плохой

Ігор Плохой (© Олександр Кривенко)

За його оцінками, ті, хто виступає за прийняття Проєкту Закону №5488, надають перевагу окремим сегментам суспільства, порушуючи принцип рівності до, наприклад, військових, пенсіонерів або вагітних жінок. За логікою лобістів згаданого законопроєкту, той, хто висловлюватиметься негативно стосовно цих людей, не притягатиметься до такої ж самої відповідальності, як той, хто критикуватиме пропаганду гомосексуалізму в середовищі дітей. Отже, розробники Проєкту Закону №5488 маніпулюють, використовуючи тезу про недискримінацію і рівність прав як ширму у просуванні небезпечної для суспільства гендерної ідеології.

«Ми, християни, маємо молитися, просвіщати співвітчизників і чинити рішучий опір ініціативам, які загрожують свободі слова, совісті та віросповідання», – резюмував промовець.

Автор Законопроєкту №5488 зазначив, що його розроблено відповідно до Плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, але ж цей період уже минув. Невиконання досі певних, очевидно, деструктивних пунктів згаданого Плану є результатом об’єктивного супротиву з боку громадськості, передусім християнської, та близько сотні органів місцевого самоврядування різних рівнів, які прийняли відповідні рішення, слідуючи настановам Божим: «Досліджуйте те, що до вподоби Богові, і не ставайте спільниками в неплідних ділах темряви, а краще їх викривайте» (Еф. 5:10-11).

Прийняття Законопроєкту №5488 його розробники пояснюють також необхідністю виконання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Водночас вони не згадують той факт, що Польща та низка інших країн Європи не підтримують гендерну ідеологію, перебуваючи при цьому у складі Європейського Союзу

© Олександр Кривенко

Важливо також, що базові міжнародні договори з прав людини, стороною яких є наша держава, передусім Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод, не зазначають «сексуальну орієнтацію» та «гендерну ідентичність» серед підстав заборони дискримінації. Крім того, профільний Закон України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні» так само не містить вказаних ознак.

Відповідно до Конституції України, «не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками». Розширення переліку ознак для заборони дискримінації в обхід Основного Закону, вочевидь, є неприпустимим.

Згідно із позицією Конституційного Суду України, принцип правової визначеності вимагає чіткості, зрозумілості й однозначності правових норм, зокрема їх передбачуваності (прогнозованості) та стабільності. Цьому принципу відповідають і термін «стать», і правові норми, які його містять, але не відповідає слово «гендер», і останнє, очевидно, не має використовуватися у нормотворчій практиці.

«Ми вийшли сьогодні на мирне зібрання в Києві біля будівлі Офісу Президента України, щоби, скориставшись наданими нам Конституцією України можливостями, захистити свої права і свободи від порушень і протиправних посягань. Ми зібрались і для того, щоби засвідчити відданість Божій істині: «Благословенням чесних підноситься місто, а устами безбожних руйнується» (Приповісті 11:11). Науково доведено, що спосіб життя ЛГБТ більшою мірою зумовлений не біологічними, а соціальними чинниками. Індоктринація ж українського законодавства словосполученням «гендерна ідентичність» є прихованим способом легалізувати нібито нормальні сексуальні й інші девіації у поведінці людини. Вона спрямована на те, щоби необґрунтовано обмежити права та свободи інших людей, передусім право батьків виховувати своїх дітей на основі власних світоглядних переконань згідно з українськими традиціями, а також доведеними науковими істинами», – зазначив у своєму виступі керівник інформаційного департаменту правління громадської організації «Рух за життя та гідність людини», координатор духовно-просвітницької платформи «Захист християнських цінностей – основи життя та сім’ї в Україні», журналіст, магістр права Олександр Кривенко.

Олександр Кривенко (© Олександр Кривенко)

За його оцінками, Проєкт Закону №5488 суперечить основоположним правам і свободам людини, створює загрозу існуванню та здоровому розвитку українського суспільства.

«Законотворча ініціатива Уряду під номером 5488 небезпечна тим, що в разі її реалізації українці, передусім батьки, матері, вчителі, лікарі, вихователі, представники духовенства, а так само журналісти і політики, втратять можливості відстоювати сімейні, духовно-моральні та релігійні цінності, які є основою добробуту українського народу. Спроби встановлення таких підстав заборони дискримінації, як «сексуальна орієнтація», «гендерна ідентичність» і покарання за «нетерпимість» за цими ознаками, носять виражено ідеологічний характер, не обґрунтований жодною юридичною необхідністю, що загрожує свободі слова, совісті та віросповідання. Протидіяти намаганням ввести ідеологічну цензуру на теренах нашої країни, протистояти спробам розчистити шлях для популяризації ЛГБТ-способу життя є безпосереднім обов’язком Церкви, а відповідно, і нас, усіх християн. Нехай надихає нас у цій боротьбі Слово Боже: «Ви – світло світу. Не можна сховати місто, що стоїть на горі. Тож нехай сяє ваше світло перед людьми, щоби вони побачили ваші добрі діла та прославили Отця вашого, Який на небесах!», – резюмував промовець.

Про те, як на регіональному рівні усвідомлюють загрозу ідеології «гендеру» та як планують відреагувати на ситуацію із Проєктом Закону №5488, розповів у інтерв’ю депутат Одеської обласної ради, голова міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність та здоров’я Одещини» Веніамін Унгурян

Веніамін Унгурян (© Веніамін Унгурян)

«Ми бачимо, наскільки активно відбувається лібералізація суспільства. Доволі небезпечна, агресивно налаштована гендерна ідеологія розмиває поняття про традиційні сімейні цінності, які склалися впродовж багатьох століть у світі та в Україні. На Одещині ми ставимося до таких явищ і тенденцій із побоюванням і консолідуємо всі наші зусилля для того, щоби відстоювати та показувати красу дійсно традиційних цінностей, устоїв, які закладені, створені Всевишнім. У це ми віримо та хочемо говорити про це людям, які нас оточують, на різних рівнях. Так, наприклад, на останній сесії обласної ради ми прийняли звернення до Прем’єр-міністра України з проханням про негайне вилучення всіх примірників книги «Принцеса + принцеса: довго і щасливо», яка пропагує одностатеві стосунки. Ми як депутати зреагували, та й у подальшому в разі потреби діятимемо не менш рішуче. Стосовно ситуації із Проєктом Закону №5488 ми плануємо відреагувати на нього. Щоправда, за нашим регламентом, уже немає можливості подавати проєкт рішення на найближчу сесію, яка запланована на 18 червня, бо строки для цього вичерпано. На наступну ж за нею сесію ми підготуємо належний документ для внесення його на розгляд депутатів Одеської обласної ради».

Олександр Кривенко

Автор – Олександр Кривенко,
християнин, керівник інформаційного департаменту правління громадської організації «Рух за життя та гідність людини», фундатор і координатор духовно-просвітницької ініціативи «Захист християнських цінностей – основи життя та сім’ї в Україні», журналіст, магістр права
https://www.facebook.com/FHLDmovement/

Першоджерело: Олександр Кривенко. На захисті свободи слова, совісті та віросповідання – у Києві відбулося мирне зібрання християн // ІА «Світогляд»  09.06.2021 16:24 р.Б.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 




На захисті жіноцтва, дитинства та моралі від пропаганди фемінізму: попри перешкоди у Києві відбувся християнський захід

Духовність і мораль – стрижень освіти у школах: відбувся онлайн-семінар

Уроки, виклики та завдання для християн: відбулася онлайн-конференція

«Гендер» є ідеологемою підступного наступу на сімейні цінності

Перекладати Біблію ромськими мовами – особливе доручення Ісуса Христа, – Анатолій Шкарін
«Тільки з Богом і за Його словом можна збудувати чудову країну», – Паночко про місцеві вибори 2020

«Між кесарем і Богом»: круглий стіл пройшов у Ірпені напередодні виборів

Ми всі покликані до свободи й очищення від гріхів, - Наталія Шульженко

Слово Боже мовою серця: в Одесі представили Євангеліє від Луки в кримсько-ромському перекладі

Благовісникам Божої любові карантин – не перешкода: завершився сезон вуличного благовістя

Попри нехтування Конституцією України з боку влади міста у Запоріжжі відбулася Молитовна хода

Сімейним цінностям – так, гендерній ідеології – ні: депутати Волині виступили за розвиток інституту сім’ї

Відновимо рай у своїй душі – збережемо довкілля

Слово на захист пастора та вихователя сиріт від свавілля держави

Про медіа. Закон

ЗАКОН УКРАЇНИ Про медіа https://protectingchristianvalues.blogspot.com/2022/12/131800.html      Допомога    Шрифт:  + − ЗАКОН УКРАЇНИ Про ме...